SŁOWACJA,  Wszystkie

Ścieżka w koronach drzew – Bachledka – Słowacja

Ścieżka w koronach drzew – Bachledka – Słowacja

Chodnik w koronach drzew (Bachledka) w miejscowości Zdziar na Słowacji to niezwykłe miejsce, które zachwyca każdego, kto zdecyduje się na jego odwiedzenie. Ten wyjątkowy chodnik umieszczony jest na wysokości około 25 metrów nad ziemią, co daje niesamowite wrażenia i perspektywę na okolicę.

W czasie spaceru po chodniku można zobaczyć piękne widoki na okolicę, w tym na góry, lasy oraz malownicze wioski. W ciągu trasy można również podziwiać różnorodność flory i fauny, a nawet zobaczyć dzikie zwierzęta, takie jak orły, sarny czy jelenie. Pozwala nam podziwiać piękno otaczających nas gór, malowniczą panoramę Tatr, Gorców, Magury Spiskiej, Pienin i Beskidu Sądeckiego. Na końcu ścieżki znajduje się 32-metrowa wieża, a na jej szczycie pajęcza sieć po której przejdą tylko najodważniejsi. Wchodząc na nią ma się wrażenie jakby stopy miały wpaść w puste przestrzenie ?? duży poziom adrenaliny gwarantowany ?? Dodatkowo znajduje się tam zjeżdżalnia dla dzieci o długości 67m.

Chodnik jest dostępny dla turystów przez cały rok, jednak w różnych porach roku oferuje on odmienne wrażenia. Wiosną i latem można podziwiać pełnię kolorów i zielonej roślinności, jesienią zaś można podziwiać piękne liście i kolorowe krajobrazy. Zimą chodnik jest całkowicie zakryty śniegiem, co daje niesamowity widok na zimową scenerię.

Cała trasa chodnika jest dobrze oznakowana i zapewnia bezpieczeństwo dla turystów. Spacerując po chodniku, można również posłuchać interesujących informacji o otaczającej przyrodzie i historii tego regionu, dzięki systemowi audioprzewodników.

To wspaniałe miejsce na relaksujący spacer wśród natury, który na pewno zostanie na długo w pamięci. Chodnik w koronach drzew na Słowacji to doskonała atrakcja turystyczna dla wszystkich, którzy chcą poczuć bliskość z naturą i doświadczyć niezwykłych wrażeń.

Ścieżka w koronach drzew – Bachledka – Słowacja
Ścieżka w koronach drzew – Bachledka – Słowacja
Pajęcza sieć rozłożona na szczycie wieży widokowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *